Veletrh HANNOVER MESSE 2014 – bezplatné vstupenky

Vážení,

Paní Václavíková, která zastupuje Deutsche Messe v ČR., nabídla 100 bezplatných permanentních vstupenek na veletrh HANNOVER MESSE 2014 http://www.hannovermesse.de/en/promo?hgrkb.

Na internetovém odkazu může každý z Vás získat permanentní vstupenku na veletrh HANNOVER MESSE 2014 (7. – 11. dubna 2014,  www.hannovermesse.de/home ). Celkem je na internetovém odkazu pro Vás k dispozici 100 ks permanentních vstupenek.

Internetový odkaz pro získání bezplatných permanentních vstupenek vede přímo k registračnímu formuláři (lze vybrat jazykovou verzi N / A). Po úspěšné registraci obdržíte na Vámi uvedenou e-mailovou adresu vstupenku v souboru pdf, kterou si vytisknete na tiskárně počítače ve formátu A4. Vytištěnou vstupenku předložíte u vstupu na výstaviště. Kontakt pro dotazy v souvislosti s registrací vstupenek: zastoupení Deutsche Messe v ČR (tel. 220 510 057).

Každá vstupenka platí současně jako jízdenka na místní dopravu v Hannoveru k cestě na výstaviště a zpět. Na vstupence je třeba před nástupem cesty označit příslušné datum návštěvy.

Návštěvníci veletrhu mají možnost bezplatně využít služby MATCH & MEET pro získání obchodních kontaktů. Více informací na www.hannovermesse.de/en/match-making .

Přehled odborného doprovodného programu je k dispozici na internetu na adrese:

http://www.hannovermesse.de/en/about-the-trade-show/program/events/search-events-overview

Na internetové stránce veletrhu HANNOVER MESSE je k dispozici také aktualizovaný seznam vystavovatelů:

http://www.hannovermesse.de/en/exhibition/exhibitors-products/

 

Další informace k veletrhu: Prospekt pro návštěvníky veletrhu

Posted in Aktuality.