Goldfire a jeho využití v oblasti inovací procesů a produktů – workshop

Vážení členové CZ-TPIS a BTKlastru,

Rádi bychom vás pozvali na workshop GOLDFIRE A JEHO VYUŽITÍ V OBLASTI INOVACE PROCESŮ A PRODUKTŮ, který se uskuteční ve čtvrtek 28.3.2013 v  Podnikatelském inkubátoru VŠB-TUO v Ostravě-Porubě od 9.00 do 14.00 hodin (viz pozvánka níže).

CZ-TPIS na konci roku 2012 zakoupila na základě výběrového řízení unikátní software Goldfire Innovator®, který představuje silnou inovační platformu na podporu inovačních procesů ve firmách. Tato sofistikovaná softwarová podpora umožňuje především efektivní vývoj nových produktů a zlepšování stávajících produktů nebo procesů. Přináší vysokou efektivitu, jednotnost a opakovatelnost inovačních procesů během celého životního cyklu výrobku. Goldfire je hnací silou dlouhodobě udržitelných inovací. Poskytuje globálně uvažujícím organizacím živnou půdu pro neustálý a svižný vznik nových výrobků, které vyhrávají na trhu. Goldfire Innovator® je speciálně navržen pro inženýry, vědce a VaV pracovníky.

SW Goldfire Innovator je k dispozici zdarma členským organizacím CZ-TPIS a BTKlastru. Pokud máte zájem dozvědět se o možnostech jeho využití více, nebo máte zájem naučit se s tímto SW pracovat, přijďte na workshop pod vedením doc. Bohuslava Bušova z VUT Brno, který je v této problematice špičkovým odborníkem.

Pozvánka na workshop Goldfire 28.3.2013

Goldfire Innovator Leták

Goldfire-Stručné informace o softwaru

Posted in Aktuality, Kalendář akcí.