FESTIVAL BEZPEČNOSTI 2018

Dne 30. 5. 2018 od 9,00 do 18,00 hodin pořádáme v Dolní oblasti Vítkovice FESTIVAL BEZPEČNOSTI 2018.

Festival bezpečnosti 2018 je akcí zaměřenou na posílení bezpečnosti v Moravskoslezském kraji a to v různých oblastech a životních situacích, kterých se bezpečnost dotýká.

Záštitu nad festivalem převzal senátor Parlamentu ČR Ing. Zdeněk Nytra, zmocněnec vlády pro Moravskoslezský, Ústecký a Karlovarský kraj doc. Ing. Jiří Cienciala, CSc., hejtman Moravskoslezského kraje prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc., primátor Statutárního města Ostrava Ing. Tomáš Macura, MBA a Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje.

Festival bezpečnosti 2018 je rozdělen do dvou částí, přičemž v dopoledních hodinách proběhne v sále malého světa techniky U6 v Dolní oblasti Vítkovice kulatý stůl s názvem „Současnost a budoucnost bezpečnosti Moravskoslezského kraje“.

Současně s tímto od 9,00 do 18,00 hod. bude v prostoru před multifunkční aulou GONG probíhat venkovní část festivalu určená pro základní školy, střední školy i širokou veřejnost.

Společnou myšlenkou obou akcí je propojit zájem samosprávy, státních institucí, neziskových organizací, firem a široké veřejnosti o oblasti bezpečnosti a v neposlední řadě také propagace kraje a města jako bezpečného místa k životu.

Více informací naleznete přímo na stránkách FESTIVALU BEZPEČNOSTI

Posted in Aktuality.