FESTIVAL BEZPEČNOSTI SECURITAS 21

Bezpečnostně technologický klastr, z. s. pořádá v rámci projektu „Zefektivnění činnosti klastru v oblasti spolupráce a jeho řízení“ z OP PIK FESTIVAL BEZPEČNOSTI SECURITAS 21.

Festival se koná v pátek dne 9. června 2017 od 9,00 hod. v multifunkční aule GONG v Dolní oblasti Vítkovice a je rozdělen na dvě části. Dopoledne proběhne v malém sále multifunkční auly GONG konference s názvem „Bezpečný Moravskoslezský kraj“. V odpolední části festivalu budou v prostoru před multifunkční aulou GONG probíhat interaktivní ukázky napříč oblastmi bezpečnosti a bude zde také prostor pro seznámení odborné i široké veřejnosti s produkty a projekty firem a organizací, které se bezpečností zabývají.

Podrobnosti naleznete na stránkách festivalu ZDE

POZVÁNKA NA WORKSHOP: Řešení protivýbuchové bezpečnosti v reálných podmínkách průmyslových provozů

VVUÚ, a. s.Vážení členové,
s radostí Vás zveme na workshop na téma Řešení protivýbuchové bezpečnosti v reálných podmínkách průmyslových provozů, pořádaný pod záštitou VVUÚ, a.s. a CZ-TPIS, který se bude konat 24. 9.  2014 a 22. 10. 2014.

Podrobné informace ke stažení, prostřednictvím níže uvedené pozvánky zahrnující také program workshopu, včetně informací o registraci.

Ke stažení:
Pozvánka na workshop: Řešení protivýbuchové bezpečnosti v reálných podmínkách průmyslových provozů
(oficiální dokument, PDF, 196 kB)

Budeme se těšit na Vaši účast…
S pozdravem
Tým BTKlastru

logo_oppi

Brokerage Event 2014: Vývoj a aplikace nových trendů při zajišťování bezpečnosti a ochrany obyvatelstva

Vážení členové a partneři,

BE_2014_bannerBTKlastr společně s Agenturou pro regionální rozvoj, a.s., Moravskoslezským krajem, Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského kraje, Fakultou bezpečnostního inženýrství VŠB-TU Ostrava, Vás zvou na Brokerage Event 2014 s tématem Vývoj a aplikace nových trendů při zajišťování bezpečnosti a ochrany obyvatelstva, který se uskuteční 7. října 2014 v Ostravě.

Na této konferenci budete seznámeni s nejnovějšími poznatky při vývoji a aplikaci nových metod jak při ochraně obyvatelstva, tak také při zajišťování bezpečnosti v průmyslu a při ochraně kritické infrastruktury. Také budete mít možnost navázat spolupráci s ostatními účastníky konference, včetně možné přípravy nových společných projektů. Na konferenci uslyšíte nejen odborníky z České republiky, ale i ze zahraničí.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách Agentury pro regionální rozvoj  nebo v přiložené pozvánce, kterou je níže k dispozici ke stažení.

Ke stažení jsou Vám k dispozici další dokumenty pod níže uvedenými odkazy:
Oficiální pozvánka Brokerage Event 2014
(oficiální dokument, PDF, 3,42MB)

Hezký den a budeme se těšit na Vaši účast.
S pozdravem
Tým BTKlastru

 

S²R Forum: Safety & Security Research in Europe

Vážení členové,
s potěšení Vám oznamujeme, že dne 17. – 19. září 2014 se uskuteční ve španělském městě Bilbao forum S²R Safety & Security Research in Europe, která je podpořena evropskou organizací ETPIS a SAF€RA. Tato konference se tak stane tento rok místem transferu zkušeností, informací a dosažených poznatků a výsledků výzkumu v oblasti Safety & Security.

Den konání: 17. – 19. září 2014
Místo konání: Bilbao, Španělsko

Více informací naleznete na oficiálních stránkách této konference nebo prostřednictvím níže uvedených dokumentů:
S²R Forum: Safety & Security Research in Europe
(oficiální webové stránky)
Pozvánka na S²R Forum: Safety & Security Research in Europe
(oficiální dokument, PDF, 764 kB)
Program Pozvánka na S²R Forum: Safety & Security Research in Europe
(oficiální dokument, PDF, 508 kB)

Organizátoři

image002  image001

POZVÁNKA: Seminář k programu Horizont 2020

Horizont2020Vážení členové,
srdečně Vás zveme na připravovaný seminář k novému programovacímu období Horizont 2020. Seminář se bude konat 4. června 2014 v prostorech Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Věříme, že využijete bezplatnou možnost získat zajímavé a hodnotné informace o programu Horizont 2020.

Samotným obsahem semináře bude především zaměření na témata bezpečné společnosti a její etiky, informační a komunikační technologie a finanční a právní aspekty programu Horizont 2020.

Více informací  o semináři, včetně informací o registraci k dispozici ke stažení pod níže uvedeným odkazem:
Pozvánka na seminář Horizont 2020
(oficiální dokument, PDF, 388kB)